هدف ما، یافتن خانه ای مناسب برای شما در ترکیه است.

پرشیکانا با سالها تجربه درخشان و با بهره گیری از تیم حقوقی رسمی، کارشناسان مجرب و مشاوران متخصص، افتخار دارد کلیه خدمات در زمینه خرید ملک و سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی به همراه کلیه امور ثبتی، اقامتی، خدمات ارزی و همچنین خدمات حقوقی در کشور ترکیه به هموطنان عزیز ارائه نماید.

ما معتقدیم که بهترین تبلیغ برای ما مشتریانی است که از خدمات ما رضایت داشته باشند و در طول تمام این سالها سعی کرده ایم تا علاوه بر گسترش کارمان، سطح ارائه خدمات به مشتریانمان را نیز بالا ببریم. تیم مشاورین ما با تسلط به زبانهای فارسی، ترکی، انگلیسی آماده ارائه خدمات و اطلاعات مفید به مشتریان محترم میباشند.

توضیح بیشتر در مورد پرشیکانا فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید با تیم مشاور پرشیکانا تماس گرفته و آپارتمان و یا ویلای خود را با شرایط مدنظر و در موقعیت دلخواه انتخاب کنید. برای بازدید و انجام مراحل خرید، مشاورین ملکی و حقوقی فارسی زبان پرشیکانا در ترکیه همراه شما خواهند بود.

0 نفر
مشتریان تا به امروز
0 پروژه
نماینده رسمی فروش
0 عدد
گزینه ملک فروشی

چرا پرشیکانا را انتخاب میکنند؟

ما در هر مرحله ،خدمات کاملی ارائه می دهیم.

طرف قرارداد پروژه های معتبر

پرشیــکانا نمایندگی رسمی فروش پروژه های ساختمانی بزرگ و معتبر در شهرهای مختلف ترکیه

مشاوره تخصصی رایگان

پرشیــکانا مشــاور و همراه شما در تمامی مراحل بررسی، انتخاب و خرید ملک در ترکیه خواهد بود

خدمات یکپارچه حرفه ای

ارایـــه طیــف گستـــرده ای از سرویس های رایگان شامل خدمات ارزی، بانکی، ثبتی و اقامتی

نشان اعتباری "درجه یک"

دارای نشان اعتباری "درجه یک" به پاس تلاش موفق از نظر کمیت فروش و کیفیت خدمات

خدمات قبل از فروش ملک درترکیه

سعی ما براین است که اطلاعات درست و به روزی دراختیار شما قرار دهیم. ما اطلاعات املاک فروشی که میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم را در وب سایت قرار داده ایم. اما توصیه میکنیم به صورت آنلاین و یا از طریق شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی و توضیحات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و فرم مربوط به بازدید از املاک را نیز برای شما ارسال کنند. اگر اطلاعات موجود در فرم ارتباطی را پر کنید، در واقع به ما کمک کرده اید تا آپارتمانهایی رامطابق با سلیقه و بودجه شما تهیه کرده و اطلاعات را برای شما ارسال کنیم.

قطع به یقین برای خرید ملک در ترکیه نیز صرفاٌ نمیتوان به اطلاعاتی که در وب سایت ها و یا کاتالوگ ها ارائه میشود اکتفا کرد. ما هم به خوبی به این موضوع واقف هستیم و به همین دلیل تور ویژه بازدید از املاک را برای شما در مجموعه ملک پورت تدارک دیده ایم. تور بازدید املاک ما شامل خدمات ذیل میباشد:

  • ملاقات با شما در فرودگاه و انجام ترانسفر فرودگاهی
  • اسکان در آپارتمان لوکس برای مدت 3 شب و 4 روز
  • بازدید از املاکی که از پیش انتخاب کرده اید و یا املاک مورد علاقه شما
  • راهنمایی در مورد خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه
  • ترانسفر بازگشت شما به فرودگاه

اگر در مورد روند خرید ملک در کشور ترکیه، سوالی دارید جای نگرانی نیست. ابتدا لازم میدانیم درباره بازار ترکیه اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار بدهیم و پس از آن با توجه به خواسته شما، بهترین موارد را به شما پیشنهاد کنیم و از املاک مورد نظر شما به اتفاق بازدید کنیم و همچنین اطلاعات دقیق در اتباط با روند خرید ملک، نحوه صدور سند و سرمایه گذاری در ترکیه را در اختیار شما قرار می دهیم.

ممکن است شما برای خرید خانه مورد نظرتان در ترکیه احتیاج به استفاده از وام بانکی داشته باشید. در این صورت پرسنل مجرب ما اطلاعات دقیق در ارتباط با مدارکی که مورد نیاز برای دریافت وام بانکی است و همچنین نحوه محاسبه وام بانکی را در اختیار شما قرارخواهند داد و قدم به قدم با شما همراه خواهند بود.

بعد از اینکه ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید، قرارداد فروش بر اساس توافق انجام شده بین خریدار و فروشنده و تعهدات طرفین آماده می گردد. به علاوه مشاورین ما سند ملک را به صورت کامل و دقیق و با کمک بخش حقوقی شرکت، کنترل میکنند که سند ملک هیج گونه مشکل احتمالی از قبیل وام، بدهی و غیره نداشته باشد. پس از بستن قرارداد و مطابق با شرایط ذکر شده در قرارداد، قرار مربوط به محضر و دفتر اسناد رسمی گذاشته میشود و روند صدور سند به نام شما انجام می پذیرد.

 

خدمات بعد از فروش ملک درترکیه

کارشناسان ما در ارتباط با پکیج های بیمه و میزان پوشش آنها اطلاعات دقیق در اختیار شما قرارخواهند داد و مبلغ بیمه ملک شما را براساس متراژ آن محاسبه کرده و به شما اعلام میکنند. ما پکیج های بسیار مناسبی از شرکت های بیمه مختلف، به شما پیشنهاد میکنیم تا مناسب ترین آن را انتخاب کنید. همچنین در ارتباط با بیمه درمانی نیزبهترین شرکت های بیمه را با قیمت مناسب به شما پیشنهاد میکنیم تا بتوانید نسبت به بیمه نمودن خانواده خود اقدام کنید.

خدمات باز کردن حساب بانکی در بانک های معتبر ترکیه، یکی از مجموعه خدماتی است که توسط پرسنل در پرشیکانا برای شما انجام میپذیرد. در حال حاضر “ایش بانک” و “زراعت بانک” ترکیه برای خریداران ملک دارای پاسپورت ایرانی به راحتی حساب باز میکنند. اگر شما درخواست دریافت وام بانکی برای خرید ملک داشته باشید، میتوانیم در “دنیز بانک” نیز برای شما حساب بانکی باز کنیم.

اگر مایل به کسب درآمد از طریق اجاره ملکتان میباشید، میتوانیم برای اجاره دادن ملکتان به شما کمک کنیم. یکی از فعالیت های اصلی شرکت ما، اجاره آپارتمان در ترکیه میباشد. ما مشتریان بسیار زیادی داریم که متقاضی اجاره کوتاه مدت و یا اجاره سالیانه آپارتمان درترکیه میباشند. اگر مایل به اجاره دادن منزلتان میباشید، میتوانید از طریق مشاوره ی ما و از طریق وب سایت ما نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام کرده و درآمدی جداگانه داشته باشید.

 

یکی از دغدغه های اصلی صاحبان آپارتمان که تمام مدت در ترکیه حضور ندارند، نحوه پرداخت قبض های آب و برق و همچنین خدماتی از قبیل تمیز کردن آپارتمان میباشد. بخش خدمات شرکت ما کلیه این خدمات را برای شما انجام میدهد.

نماینده مجموعه پرشیکانا در ایران شوید

فعالان بخش املاک در ایران می توانند با معرفی پروژه های پرشیکانا به مشتریان خود در ایران، ضمن عضویت در خانواده بزرگ ما، از مزایای مالی فروش ملک به مشتریان خود بهره مند شوند.

شرکت های طرف قرارداد

ما فقط با بهترین پروژه ها در سراسر ترکیه همکاری می کنیم.