خرید خانه در استانبول | قیمت و قوانین | خرید ملک در ترکیه

27 آوریل 2020
0 دیدگاه

قیمت خرید خانه در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه مانند همه ی کشور ها به عوامل مختلفی از قبیل متراژ و مساحت، امکانات، کیفیت ساخت، موقعیت مکانی و عواملی از این قبیل بستگی دارد بنابراین نمی توان به صورت کلی قیمت گذاری کرد و با توجه به ملک یا آپارتمان مورد نظر در ترکیه قیمت آن محاسبه شود.

نکات مهم برای خرید خانه در استانبول و گرفتن اقامت ( خرید خانه در استانبول )

وقتی میخواهید ملکی را در ترکیه خریداری کنید بهتر است خرید شما از پروژه هایی باشد که قبلا امتحان خود را پس داده اند یعنی کسانی از آن پروژه ها موفق به خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت در ترکیه شده اند.

مورد دیگر این که قبل از خرید آپارتمان در ترکیه با یک حقوقدان مشورت کنید تا با قوانین این کشور آشنا شوید و امکان کلاهبرداری را از بین ببرید.

قبل از اینکه تمام پول را پرداخت کنید یک استعلام از سند ملک انجام دهید تا اگر موردی راجع به ملک مورد نظرتان هست از آن آگاه شوید.

شماره مالیاتی، شناسنامه، پاسپورت از جمله مدارک لازم جهت اخذ سند قطعی می باشد.

پرداخت هزینه مربوط به سند بر عهده خریدار می باشد.

در حین خرید از طرف اداره اسناد یک مترجم رسمی معتبر مشخص می شود که تمام مراحل خرید را به انگلیسی ترجمه می کند که هزینه ی این مترجم هم بر عهده ی خریدار است.

شخص خریدار باید تابعیت کشوری را داشته باشد که مجاز به خرید خانه در ترکیه هست

 
ملک در ترکیه 36 1024x640 - خرید خانه در استانبول | قیمت و قوانین | خرید ملک در ترکیه

 

پر طرفدار ترین شهر های ترکیه ( خرید خانه در استانبول )

1. آنکارا

شاید شما هم از جمله کسانی باشید که استانبول را به عنوان پایتخت ترکیه می شناسید اما باید گفت که پایتخت ترکیه شهر آنکارا است که بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه محسوب می شود.

آنکارا شهری سرسبز است که هزینه تلفن های داخلی در این شهر پایین بوده و از آن جایی که آمار جرم پایینی دارد محیطی امن برای زندگی است.

آرامگاه آتاتورک، دریاچه موگان، قلعه ی آنکارا، محله تاریخی هامامونو، مسجد کجاتپه، برج آتاکوله، موزه ی تمدن های آناتولی و … از جمله جاذبه های گردشگری پایتخت ترکیه هستند.

2. استانبول

استانبول شهری است سرشار از جاذبه های تاریخی و بازار های بسیار که در همه ی فصول سال برای گردشگران جذاب است. هم هزینه سفر به این شهر مناسب است و هم تور های بسیاری در همه ی فصل ها برای سفر به این شهر در دسترس هستند.

از جاذبه های توریستی استانبول می توان به ایا صوفیه استانبول، کاخ توپکاپی استانبول، مسجد سلطان احمد، کشتی سواری در بسفر استانبول، برج گالاتا، شهربازی ویالند، کاخ دلمه باغچه استانبول و…. اشاره کرد.

حمل و نقل عمومی در این شهر از طریق مترو، اتوبوس، تاکسی های آنلاین و یا زرد و انواع قایق و کشتی در دسترس است.

3. آنتالیا

این شهر در جوار دریای مدیترانه واقع شده است و در بین مهاجران و سرمایه گذاران بسیار مورد توجه است.

این شهر از لحاظ امکانات رفاهی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و دارای اقامتگاه ها و هتل های لوکس است و مراکز خرید بسیاری در این شهر وجود دارد که امکان خرید دلپذیری را برای گردشگران فراهم می کند. آنتالیا از پرطرفدار ترین شهر ها برای گردشگران است که اغلب این شهر با آب و هوای خوب و سواحل متعدد را برای سفر انتخاب می کنند.

ارسال دیدگاه