- اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

در این یادداشت سعی بر آن خواهیم داشت که برای شما راه های دریافت اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت را شرح دهیم. در ادامه با ما باشید. شما با ثبت شرکت در ترکیه هم امکان درخواست دو نوع اقامت را خواهید داشت:

۱- درخواست اقامت سکونت (اتورما ایزینی) که با داشتن این نوع اقامت شما تا پایان اعتبار کارت اقامتتان (کارت صورتی) فقط اجازه سکونت در ترکیه را دارید، که در این صورت باید دلیل درخواست اقامت خود را “وابستگی تجاری و یا شروع کسب و کار در آینده” اعلام کنید.
۲- درخواست اقامت کاری (چالیشما ایزینی) که با داشتن این نوع اقامت تا پایان اعتبار کارت اقامتتان (کارت آبی) شما هم اجازه سکونت و هم اجازه کار در ترکیه را خواهید داشت.توجه داشته باشید اخذ اجازه کار منوط به شرایط و قوانینی است که یکی از آنها ثبت شرکت می باشد.
حالا شاید از خودتون بپرسید، خب چجوری و چه کار باید کنیم ؟ ما در این مقاله به شما توضیحات کامل خواهیم داد تا بتوانید اطلاعات مورد نظرتون رو دریافت کنید .

- برخی مزایای ثبت شرکت در ترکیه

افرادیکه قصد دارند اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت را انجام دهند، از مزایای زیادی برخوردار هستند که شما هم میتوانید، با ثبت شرکت در ترکیه از این امکانات در ترکیه استفاده نمایید.

  1. افراد خارجی در ترکیه می توانند بدون مشارکت داشتن با افراد داخلی ( بدون نیاز به شریک ترک ) ثبت شرکت در ترکیه را انجام دهند; ترکیه مانند کشورهایی همچون امارات نیازی به پرداخت هزینه های زیاد به افراد شهروند کشور برای ثبت شرکت در این کشور را نداردتنها موردی که نیاز است این است که شرکت باید حتما حساب دار ترک داشته باشد.
  2. هزینه ثبت شرکت در ترکیه و نگهداری آن بسیار پایین تر از کشور های دیگر می باشد.
  3. هزینه امرار معاش و زندگی در کشور ترکیه از کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین تر است.
  4. در کشور ترکیه شما مالیات شرکت را بر اساس هزینه درآمدی خود می پردازید و نیازی به پرداخت هزینه ثابت یه دولت ندارد.
  5. شما حتی برای راه اندازی رستوران ایرانی می توانید با ثبت شرکت در ترکیه این کار را انجام دهید.

 

شهروندی کشور ترکیه

پرشیــکانا نمایندگی رسمی فروش پروژه های ساختمانی بزرگ و معتبر در شهرهای مختلف ترکیه و به صورت ویژه در استانبول است. خدمات یکپارچه حرفه ای پرشیکانا شامل طیف گسترده ای از خدمات مشاوره رایگان، خدمات ارزی، بانکی، ثبتی و اقامت میباشد.

威而鋼台灣訂購

對於陽痿是長期早洩導致的患者,當勃起功能恢復正常後,要繼續前進,治療早洩。威而鋼治療早洩,只有早洩治癒後,才能真正享受的性愛生活的樂趣,才能真正樂在其中。性生活此時才能真正走上良性循環軌道。

犀利士線上購買

勃起功能性障礙,簡稱ED。成年男子房事時,由於陰莖痿軟不舉,或舉而不堅,或堅而不久,犀利士治療陽痿,80%勃起功能障礙病例為生理問題所引起,包括心血管疾病和糖尿病等疾病。